Jedną z największych atrakcji, która pozostawia niezatarte wspomnienia zarówno dla Pary Młodej jak gości weselnych jest funkcjonujący przy Dworku Róża Poraja zaprzęg konny.

Uświetnia on imprezy okolicznościowe (w szczególności wesela), na terenie całej Wielkopolski i nie tylko, wprowadzając uczestników przyjęcia w klimat minionej epoki.

Sprowadzone z Holandii, cztery piękne ogiery rasy fryzyjskiej urzekają swoją karą maścią oraz długą grzywą i ogonem. Świetnie sprawdzają się w zaprzęgu ze względu na niesamowitą pojętność i piękny płynny ruch.

Cechą charakterystyczną koni fryzyjskich – tak zwanych „koni karecianych” jest  ich inteligencja oraz cierpliwość i chęć współpracy z powożącym.

Kareta typu Landauer jaką dysponujemy może być zgodnie z życzeniem Państwa zaprzęgnięta zarówno w dwójkę jak i czwórkę koni.

Powożący – trener – starszy Ułan Kawalerii Wojska Polskiego, posiadający wieloletnie doświadczenie, osoba towarzysząca oraz 3 luzaków stanowią zgrany zespół współpracujący ze sobą, gwarantując tym samym Państwu usługę najwyższej jakości.

Piękne, historyczne stroje, nawiązujące do poprzedniej epoki, w które ubrani są zarówno powożący jak i obsługa zaprzęgu dodatkowo uatrakcyjniają całą paradę.

Dla par organizujących przyjęcie weselne w Dworku Róża Poraja, parzejazd zaprzęgu konnego rozpoczyna się 2 km od naszego obiektu –  przy kościele świętego Wojciecha w Budziejewku.Pojawiający się na horyzoncie nowożeńcy, witani przez gości na froncie dworku, przy rytmach marszy weselnych stwarzają niesamowitą atmosferę i wspaniały widok dla wszystkich uczestników uroczystości.

Opierając się na doświadczeniu i opinii naszych klientów, gwarantujemy Państwu niezapomniane przeżycia i  uznanie gości.

Przewożąc nowożeńców czterokonnym zaprzęgiem koni fryzyjskich i karetą typu Landauer będzie nam niezmiernie miło przyczynić się do uświetnienia najważniejszego dnia w ich życiu.

Rezerwacji zaprzęgu prosimy dokonywać pod numerem telefonu: 504-212-031

 

 

 

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress