1. W dniu 15 czerwca 2010 r. w Rezydencji Belweder w Warszawie odbyła się uroczystość jubileuszowej,
X edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Sposób na Sukces”.
Podczas uroczystości nagrodzonych zostało trzynastu laureatów i dwa przedsięwzięcia otrzymały wyróżnienie.
Finaliści konkursu zostali uhonorowani dyplomami Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, albumami, pucharami oraz nagrodami finansowymi i rzeczowymi ufundowanymi przez sponsorów. Nasz Dworek „Róża Poraja” zajął III miejsce w kategorii rodzinnej na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość i nowe miejsca pracy na terenach wiejskich.

2. Dworek „Róża Poraja” 16 grudnia 2009r. otrzymał w oparciu o opinie konsumentów certyfikat-„ NAJLEPSZE W POLSCE” w XII Edycji KonsumenckiegoKonkursu  Jakości Usług za wysokiej klasy usługi gastronomiczne.
Konkurs organizowany jest przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, Wielkopolskie Zrzeszenie Handlu i Usług oraz Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą. Wręczenie Statuetek „Hipolita” i Certyfikatów odbyło się w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich w Poznaniu.

3. Największa nagroda to  Nagroda Główna w Ogólnopolskim Konkursie „Modernizacja Roku 2008” w kategorii obiektów hotelarsko- turystycznych jaką otrzymał Dworek „Róża Poraja w” konkursie  organizowanym  przez Stowarzyszenie Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego.
Do udziału w pierwszym etapie zgłoszono 703 obiekty z całej Polski. Komisja konkursowa do finału zakwalifikowała 73 zmodernizowane w ubiegłym roku budynki. W każdej z 13 kategorii nagrodzono pierwszym miejscem i pamiątkową statuetką po jednym obiekcie i po jednym też wyróżniono.
Wręczenie nagród odbyło się 27 sierpnia 2009 r. na Zamku Królewskim w Warszawie.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress