OFERTA

Zaprzęg konny

Jedną z największych atrakcji, która pozostawia niezatarte wspomnienia zarówno dla Pary Młodej jak gości weselnych jest funkcjonujący przy Dworku Róża Poraja – zaprzęg konny.

Uświetnia on imprezy okolicznościowe (w szczególności wesela), na terenie całej Wielkopolski i nie tylko, wprowadzając uczestników przyjęcia w klimat minionej epoki. Sprowadzone z Holandii cztery piękne ogiery rasy fryzyjskiej urzekają swoją karą maścią oraz długą grzywą i ogonem. Świetnie sprawdzają się w zaprzęgu ze względu na niesamowitą pojętność i piękny płynny ruch. Cechą charakterystyczną koni fryzyjskich – tak zwanych „koni karecianych” jest ich inteligencja oraz cierpliwość i chęć współpracy z powożącym.

Kareta typu Landauer jaką dysponujemy może być zgodnie z życzeniem Państwa zaprzęgnięta zarówno w dwójkę jak i czwórkę koni.

Powożący – trener – starszy Ułan Kawalerii Wojska Polskiego, posiadający wieloletnie doświadczenie, osoba towarzysząca oraz 3 luzaków stanowią zgrany zespół gwarantując tym samym Państwu usługę najwyższej jakości. Piękne, historyczne stroje, nawiązujące do poprzedniej epoki, w które ubrani są zarówno powożący jak i obsługa zaprzęgu dodatkowo uatrakcyjniają całą paradę.

Dla par organizujących przyjęcie weselne w Dworku Róża Poraja, przejazd zaprzęgu konnego rozpoczyna się 2 km od naszego obiektu – przy kościele świętego Wojciecha w Budziejewku. Pojawiający się na horyzoncie nowożeńcy, witani przez gości na froncie Dworku, przy rytmach marszy weselnych stwarzają niesamowitą atmosferę i wspaniały widok dla wszystkich uczestników uroczystości. Opierając się na doświadczeniu i opinii naszych klientów, gwarantujemy Państwu niezapomniane przeżycia i uznanie gości. Przewożąc nowożeńców czterokonnym zaprzęgiem koni fryzyjskich i karetą typu Landauer będzie nam niezmiernie miło przyczynić się do uświetnienia najważniejszego dnia w ich życiu.

Rezerwacji zaprzęgu prosimy dokonywać pod numerem telefonu: 504-212-031

Kontakt
Skontaktuj się z nami

Dworek Róża Poraja

Budziejewo 1

62-290 Mieścisko

tel.: 061 427 82 96

tel. kom.: +48 509 384 727

E-mail: biuro@dworekbudziejewo.pl

www.dworekbudziejewo.pl

Możliwość oglądania dworku w dni powszednie w godz. 8:00 – 15:00. Pozostałe terminy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

Napisz wiadomość