OFERTA

Alpaki Poraja

Od pewnego czasu, mieszkańcami naszego parku jest piątka alpak. Są to zwierzęta o bardzo łagodnym usposobieniu, są delikatne, cierpliwe i zupełnie pozbawione agresji. Szybko zaprzyjaźniają się z człowiekiem, wyjątkowa sympatią darzą również dzieci. Do grupy naszych cudownych alpak należą: Lungo, Bafi, Albin, Primo oraz Erbi. Każdy z nich ma inny charakter i temperament.

Zapraszamy do indywidualnych odwiedzin niedzielnych – przy okazji działania naszej restauracji „Smaki Róży” w okresie wiosenno – letnim.

 
 
 

Nasza rodzinka zwierząt cały czas się rozrasta 🙂 Do grona alpak dołączyły króliczki i kózki miniaturki. Nasi podopieczni bardzo wyczekują kontaktu z człowiekiem, są otwarte na nowe znajomości, kochają czułości i marchewkę. Zapraszamy do odwiedzin naszych kudłatych zwierzątek oraz śledzenia naszego alpakowego instagrama, facebooka oraz tik toka.

Dla szkół podstawowych i przedszkoli – zwracamy się z ofertą warsztatów tematycznych, połączonych z odwiedzinami w zagrodzie alpak i ich przyjaciół. Zajęcia organizowane są cyklicznie, z tematycznie przygotowanymi materiałami. Ponadto, zapraszamy również do organizowania urodzinek dla dzieci, z odwiedzinami naszej zwierzęcej zagrody.

Kontakt
Skontaktuj się z nami

Dworek Róża Poraja

Budziejewo 1

62-290 Mieścisko

tel.: 061 427 82 96

tel. kom.: +48 509 384 727

E-mail: biuro@dworekbudziejewo.pl

www.dworekbudziejewo.pl

Możliwość oglądania dworku w dni powszednie w godz. 8:00 – 15:00. Pozostałe terminy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

Napisz wiadomość