OFERTA

Wesela i śluby cywilne w plenerze

Pielęgnujecie Swoją miłość… całą resztę pozostawcie nam!

Wesela

Oferujemy wykwintną kuchnię, która zadowoli najbardziej wysmakowane gusta, profesjonalną i miłą obsługę, klimatyzowaną Salę Bankietową połączoną z powstałym w 2016 Ogrodem Zimowym. Możemy dla Państwa zorganizować przyjęcie na 200 osób oraz mamy do dyzpozycji komfortową bazę noclegową dla 80 osób. Dysponujemy pełnym uroku i niespodzianek apartamentem dla Młodej Pary.

Niewątpliwego uroku całości nadaje Park – obdarzony wielowiekowymi drzewami, piękną roślinnością, oczkiem wodnym, strumykiem z kaskadą i mostkami, muszlą koncertową oraz placem zabaw dla najmłodszych. Kompleks wraz z przepiękną fontanną „Róża Wiatrów” powstałą w 2016 roku, stanowi niezwykle atrakcyjną scenerię dla sesji zdjęciowej.

  • Organizujemy powitanie Gości z wzniesieniem toastu na cześć Młodej Pary przy wodospadzie
  • W dniu wesela Dworek jest na wyłączność Pary Młodej
  • Gwarantujemy nocleg dla Pary Młodej w dniu ślubu
  • W prezencie dla Pary Młodej oferujemy wykwintną romantyczną kolację w pierwszą rocznicę ślubu

Prowadzimy doradztwo w zakresie: dekoracji oraz oprawy muzycznej kościoła, oprawy muzycznej uroczystości weselnej, sesji fotograficznej, video-filmowania, występów folklorystycznych, pokazów tanecznych, dekoracji ogrodu i wnętrza Dworku.

Przy obiekcie funkcjonuje zaprzęg konny składający się z czterech czarnych ogierów rasy fryzyjskiej oraz karety typu Landauer, który może uświetnić paradny wjazd Pary Młodej. W swojej ofercie posiadamy wiele innych atrakcji, które sprawią, że wesele pozostanie w pamięci zarówno Gości jak i Państwa Młodych.

Wesela i śluby cywilne w plenerze

W Polsce śluby w plenerze stają się coraz bardziej popularne. Marzą Państwo o romantycznej scenerii, wśród zieleni, na łonie natury?

Słowa przysięgi wypowiedziane w przepięknej scenerii stworzonej przez naturę – w otoczeniu parkowej roślinności, kwiatów, przy akompaniamencie śpiewu ptaków i szumu drzew – to pomysł na oryginalny i niezapomniany ślub cywilny w plenerze.

Kontakt
Skontaktuj się z nami

Dworek Róża Poraja

Budziejewo 1

62-290 Mieścisko

tel.: 061 427 82 96

tel. kom.: +48 509 384 727

E-mail: biuro@dworekbudziejewo.pl

www.dworekbudziejewo.pl

Możliwość oglądania dworku w dni powszednie w godz. 8:00 – 15:00. Pozostałe terminy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

Napisz wiadomość