Pielęgnujecie Swoją miłość… całą resztę pozostawcie nam!

Pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług w organizacji uroczystości weselnych. Oferujemy naszym Gościom wykwintną kuchnię, która zadowoli najbardziej wysmakowane gusta, profesjonalną i miłą obsługę, klimatyzowaną salę bankietową połączoną z powstałym w 2016 ogrodem zimowym przygotowanymi na przyjęcie 200 osób oraz komfortową bazę noclegową dla 80 osób. Dysponujemy także, apartamentem dla Młodej Pary pełnym uroku i niespodzianek.

wesele - w tekściewesele - w tekście 2

 

 

 

 

 

W swojej ofercie posiadamy wiele atrakcji, które sprawią, że wesele pozostanie w pamięci zarówno Gości jak i Państwa Młodych.

– Niewątpliwą atrakcją dworku jest park obdarzony wielowiekowymi drzewami, piękną roślinnością, oczkiem wodnym z łódką, strumykiem z kaskadą i mostkami oraz muszlą koncertową. Park wraz z przepiękną fontanną powstałą w 2016 roku, stanowi niezwykle atrakcyjną scenerię w sesji zdjęciowej dla MŁODEJ PARY.
– Proponujemy przy sprzyjającej aurze zorganizowanie powitania Gości z wzniesieniem toastu na cześć Młodej Pary przy wodospadzie.
– Kolejną atrakcją, jest funkcjonujący przy dworku zaprzęg konny składający się z czterech ogierów rasy fryzyjskiej oraz karety typu Landauer
– Do dyspozycji najmłodszych pozostawiamy plac zabaw.
– Na życzenie Państwa możemy zorganizować pokaz sztucznych ogni. Warto więc zadbać o to aby niebo rozświetliło się tysiącami kolorów na cześć Młodych.
– Prowadzimy doradztwo w zakresie: dekoracji oraz oprawy muzycznej kościoła, oprawy muzycznej uroczystości weselnej, sesji fotograficznej, video-filmowania, występów folklorystycznych, pokazów tanecznych, dekoracji ogrodu i wnętrza Dworku.

Noc poślubna w apartamencie oraz wykwintna romantyczna kolacja
w I rocznicę ślubu stanowi prezent dla Pary Młodej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress