Pielęgnujecie Swoją miłość… całą resztę pozostawcie nam!

Pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług w organizacji uroczystości weselnych. Oferujemy naszym Gościom wykwintną kuchnię, która zadowoli najbardziej wysmakowane gusta, profesjonalną i miłą obsługę, klimatyzowaną Salę Bankietową połączoną z powstałym w 2016 Ogrodem Zimowym przygotowanymi na przyjęcie 200 osób oraz komfortową bazę noclegową dla 80 osób. Dysponujemy także, apartamentem dla Młodej Pary pełnym uroku i niespodzianek.

Niewątpliwego uroku całości nadaje Park – obdarzony wielowiekowymi drzewami, piękną roślinnością, oczkiem wodnym, strumykiem z kaskadą i mostkami, muszlą koncertową oraz placem zabaw dla najmłodszych. Kompleks wraz z przepiękną fontanną „Róża Wiatrów” powstałą w 2016 roku, stanowi niezwykle atrakcyjną scenerię dla sesji zdjęciowej.

Naszym atutem jest organizacja powitania Gości z wzniesieniem toastu na cześć Młodej Pary przy wodospadzie.

W dniu wesela Dworek jest na wyłączność Pary Młodej.

Przy obiekcie funkcjonuje zaprzęg konny składający się z czterech czarnych ogierów rasy fryzyjskiej oraz karety typu Landauer, który może uświetnić paradny wjazd Pary Młodej.
W swojej ofercie posiadamy wiele innych atrakcji, które sprawią, że wesele pozostanie w pamięci zarówno Gości jak i Państwa Młodych.

Prowadzimy doradztwo w zakresie: dekoracji oraz oprawy muzycznej kościoła, oprawy muzycznej uroczystości weselnej, sesji fotograficznej, video-filmowania, występów folklorystycznych, pokazów tanecznych, dekoracji ogrodu i wnętrza Dworku.

Noc poślubna w apartamencie oraz wykwintna romantyczna kolacja
w I rocznicę ślubu stanowi prezent dla Pary Młodej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress