OFERTA

Wesela i śluby cywilne w plenerze

Pielęgnujecie Swoją miłość… całą resztę pozostawcie nam!

Wesela

Oferujemy wykwintną kuchnię, która zadowoli najbardziej wysmakowane gusta, profesjonalną i miłą obsługę, klimatyzowaną Salę Bankietową połączoną z powstałym w 2016 Ogrodem Zimowym. Możemy dla Państwa zorganizować przyjęcie na 200 osób oraz mamy do dyzpozycji komfortową bazę noclegową dla 80 osób. Dysponujemy pełnym uroku apartamentem dla Młodej Pary.

Niewątpliwego uroku całości nadaje Park – obdarzony wielowiekowymi drzewami, piękną roślinnością, oczkiem wodnym, strumykiem z kaskadą i mostkami, muszlą koncertową oraz placem zabaw dla najmłodszych. Kompleks wraz z przepiękną fontanną „Róża Wiatrów” powstałą w 2016 roku, stanowi niezwykle atrakcyjną scenerię dla sesji zdjęciowej.

  • W dniu wesela Dworek jest na wyłączność Pary Młodej
  • Gwarantujemy nocleg dla Pary Młodej w dniu ślubu
  • Prowadzimy doradztwo w zakresie: dekoracji oraz oprawy muzycznej kościoła, oprawy muzycznej uroczystości weselnej, sesji fotograficznej, video-filmowania, występów folklorystycznych, pokazów tanecznych, dekoracji ogrodu i wnętrza Dworku.

    W swojej ofercie posiadamy wiele innych atrakcji, które sprawią, że wesele pozostanie w pamięci zarówno Gości jak i Państwa Młodych.

Wesela i śluby cywilne w plenerze

W Polsce śluby w plenerze stają się coraz bardziej popularne. Marzą Państwo o romantycznej scenerii, wśród zieleni, na łonie natury?

Słowa przysięgi wypowiedziane w przepięknej scenerii stworzonej przez naturę – w otoczeniu parkowej roślinności, kwiatów, przy akompaniamencie śpiewu ptaków i szumu drzew – to pomysł na oryginalny i niezapomniany ślub cywilny w plenerze.

Kontakt
Skontaktuj się z nami

Dworek Róża Poraja

Budziejewo 1

62-290 Mieścisko

tel.: 061 427 82 96

tel. kom.: +48 509 384 727

E-mail: biuro@dworekbudziejewo.pl

www.dworekbudziejewo.pl

Możliwość oglądania dworku w dni powszednie w godz. 8:00 – 15:00. Pozostałe terminy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

Napisz wiadomość